user_mobilelogo

sjezdovkaSjezdovky jsou vhodné jak pro začínající lyžaře každého věku, tak i pro ty, kdo nechtějí jezdit daleko a spokojí se s kratší sjezdovkou bez dlouhých front. Ideální pro rodiny s malými dětmi, pro které je k dispozici lyžařská školička pod vedením zkušených instruktorů. Tak proč to nezkusit… Samozřejmostí je úprava sjezdovky rolbou a večerní lyžování.

 

Po lyžování relaxujte v našem koupacím sudu. Teplá lázeň je nejpříjemější a nejjednosušší způsob, jak se zbavit únavy telesné i duševní. Její účinek se ještě umocní, když se odehrává v koupacím sudu pod širým nebem místo v koupelně, nebo v jiném uzavřeném prostoru.

Srdečně Vás k nám zveme.

běžecké tratěLyžařské běžecké trasy v okolí Prachatic lze nastoupit při dobrých sněhových podmínkách již na okraji města, tzv. tankovou cestou Pod Cvrčkovem - trasa D1, která pokračuje k místu Pod Perlovicemi s napojením na okruhy D, C a spojovací trasu F. Dále jeden kilometr nad Prachaticemi na Lázních sv. Markéty trasou E, která se napojuje U Sedélka na okruhy A a B.
Město Prachatice zakoupilo  skútr na protahování běžeckých stop, kterým se podstatně zkvalitní lyžařská stopa na jednotlivých trasách.

Nabízíme Vám příjemné ubytování na Šumavě formou jednodenních, víkendových nebo týdenních pobytů. Využijte naši nabídku programu wellness víkend pro dva.

Srdečně Vás k nám zveme.

 

nordic walkingNordic Walking je hitem pro všechnym kdo chtějí aktivně odpočívat. S Nordic Walking může začít člověk v každém věku a s jakoukoliv kondicí a lze ho provozovat celoročně a kdekoliv. V okolí Prachatic jsou tři značené trasy - okruhym, které na sebe navazují. Liší se barvou značení, délkou, náročností. Zavedou Vás na Vyhlídkovou stezku kolem Prachatic, k nádrži Husinecké přehrady anebo k rozhledně na hoře Libín, 1096 m n.m.

lanovyparklibinAkademie adrenalinových zážitků Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 6 překážkových trasách ve velmi atraktivním prostředí přírodních scenérií, Lanový park o rozloze 1 hektaru leží v srdci ŠUMAVY, je největším svého druhu ve střední Evropě a nabízí zábavu pro celou rodinu. Součástí je i dětský lanový park.

Lanový park Libín - Prachatice více info zde:

rybníkRybník leží na území CHKO Šumava v Šumavském podhůří, je obklopený lesem . Rybník nabízí ke koupání travnatou pláž s molem, v v jeho okolí najdete občerstvení. Tento rybník je nejvýše položeným rybníkem v celé České republice

hulakPlavecký bazén se čtyřmi plaveckými drahami, relaxační bazén, dětský bazén, dojezdový bazén pro čtyřdráhovou skluzavku. Mezi atrakcemi v relaxačním bazénu najdete čtyři protiproudové trysky, vzduchový rošt, vodotrysk, pět masážních trysek v sedáku, vodopád a vodní clonu. V dětském bazénu je vzduchový rošt a dva dětské chrliče.

 

 

Jak se k nám dostanete

Penzion Harmonie
Rohanov 10
383 01 Prachatice

Martina a Roman Kubešovi
Tel. + 420 388 311 648
Mob. + 420 773 585 870
Mob. + 420 603 893 816
E-mail: Martinalotos@seznam.cz wifi free
GPS: 48°58'30.303"N, 14°02´12.537"E

Zobrazit polohu na Mapy.cz

Ubytování na Šumavě

 

Fotogalerie

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie