user_mobilelogo

Privátní vířivka

 

O tom, že pobyt ve vířivce nám prospívá po všech stránkách není pochyb. Kromě toho, že jde o příjemný relax po náročném dni, ovlivňuje velmi pozitivně i naše zdraví. Kombinací vody a tepla se rozšiřují cévy a tím se uvolní celý organismus. Kyslík i výživné látky se dostávají do všech míst našeho těla. Již pouhý 20 minutový odpočinek ve vířivce, zvýší obsah kyslíku v krvi zhruba o 10 %.

virivkaweb1

*Odbourává stres, bolesti hlavy, nespavost a je účinnou prevencí nemocí.

Kombinace pobytu v teplé vodě se správně cílenou masáží velmi blahodárně působí na uvolnění těla a psychiku. Podporuje také tvorbu endorfinu, takzvaného hormonu štěstí a tím napomáhá uvolnění pocitu úzkosti a zmírňuje deprese. Pobyt v e vířivce vám může pomoci od bolesti hlavy, případně od migrény.

*Podporuje hubnutí a omlazuje pleť

Díky důmyslně umístěným tryskám, které plní masážní funkci, jsou svaly v permanentní stimulaci, což je nejen posílí, ale také řádně prokrví. Dále studie prokázaly, že horká voda v vířivce podporuje metabolismus a pocení, čímž dochází ke značnému výdeji energie.

virivkaweb2

 

*Napomáhá regeneraci svalů

Hydromasáž v teplé vodě je nedocenitelná pro uvolnění a zvýšení flexibility svalů. Ty se díky zahřátí v teplé vodě stanou ohebnější, což následně umožní větší rozsah pohybu. Ideální je také jako regenerace po sportovní zátěži . Horká koupel totiž odplaví ze svalů kyselinu mléčnou, která se v nich při aktivitě ukládá, a zmírní tak jejich ztuhlost a bolest. Pro klouby se pak léčba hydroterapií považuje za tu nejúčinnější .

Večerní pobyt ve vířivce je skvělým prostředkem k přípravě na spánek.

Ceník pobytu ve výřivce zde:

Jak se k nám dostanete

Penzion Harmonie
Rohanov 10
383 01 Prachatice

Martina a Roman Kubešovi
Tel. + 420 388 311 648
Mob. + 420 773 585 870
Mob. + 420 603 893 816
E-mail: Martinalotos@seznam.cz wifi free
GPS: 48°58'30.303"N, 14°02´12.537"E

Zobrazit polohu na Mapy.cz

Ubytování na Šumavě

 

Fotogalerie

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie